Okrasné školky Novák
www.skolky-novak.cz

Nákupní košík

prázdný 0 Kč s DPH

Okrasné školky Novák » Jak nakupovat

Jak nakupovat

Jak objednávat

  1. On-line - přímo v internetovém obchodě SKOLKY-NOVAK.cz si vyberete zboží, o které máte zájem.

Platební podmínky

V případě, že je výrobek zařazen do nabídky s nesprávnou cenou nebo nesprávným popisem vinou typografické chyby, chyby při stanovení ceny, příp. chyby v popisu výrobku, přebraného od třetí strany, prodejce Milan Novákprávo odmítnout či zrušit kteroukoliv objednávku výrobku s nesprávně uvedenou cenou, a to i po potvrzení zaměstnancem firmy. Prodejce má právo odmítnout či zrušit takovouto objednávku i v případě, že zákazník zaslal peníze za tento výrobek předem na účet společnosti. V takovém případě prodejce zašle tyto peníze okamžitě zpět na účet kupujícího.

Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Pokud dojde ke změně ceny, prodávající vždy telefonicky na tuto skutečnost upozorní. V případě, že bude prodávajícím nahlášena cena vyšší než je uvedená na objednávce, může kupující novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. V případě, že je nová, platná cena nižší než je cena uvedená na objednávce, bude zboží kupujícímu dodáno za cenu platnou v okamžiku objednávky.

Způsoby plateb:

  1. Hotově - tento způsob platby zvolíte v případě, že chcete zboží zaplatit přímo v našem odchodu a zboží si odvézt sami.
  2. Dobírkou - tento způsob platby zvolíte v případě, že si zboží necháte dovézt přepravní službou či Českou poštou a chcete zboží zaplatit až při samotném převzetí.
  3. Bankovním převodem - tento způsob platby zvolíte v případě, že chcete peníze za zboží převést na náš účet (platba se provádí předem) a zboží Vám je následně doručeno již bez jakýchkoliv dalších poplatků po připsání peněz na náš účet.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu SKOLKY-NOVAK.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím.
Vaše osobní údaje jsou využity výhradně za účelem realizace objednaných služeb (např. dodání výrobků) a slouží také pro provedení nezbytných účetních operací, vyhotovení daňového dokladu nebo identifikaci Vaší platby, učiněnou bankovním převodem.

Objednané zboží chci zaslat na jinou než fakturační adresu

V tomto případě zvolte při dokončování objednávky v sekci Doručovací údaje volbu odlišná od fakturační. Zobrazí se Vám formulářová pole pro zapsání doručovací adresy.

Chci nakoupit na firmu

Při dokončování objednávky v sekci Fakturační údaje zaškrtněte volbu Vyplnit firemní údaje. Prosím věnujte pozornost správnému vyplnění údajů především pak IČ a DIČ. Děkujeme.

Co se stane po odeslání mé objednávky?

Po obdržení Vaší objednávky ověříme aktuální dostupnost daného výrobku. V případě, že je zjištěná dostupnost jiná než uvedená v detailu výrobku, tak Vás budeme kontaktovat pro upřesnění termínu doručení. V objednávkovém formuláři prosím vyplňte pečlivě Vaši e-mailovou adresu, na kterou Vám bude automaticky zaslána kopie objednávky se všemi potřebnými náležitostmi.

Nepřišlo mi potvrzení objednávky

Mohlo dojít k následujícím chybám.

  • Vaše emailová schránka je či v době objednávky byla plná.
  • Uvedl(a) jste nekorektní emailovou adresu (překlep, nepovolený znak, atd.).
  • Nastavení spam filtru Vaší schránky nepustilo náš email.

V takovém případě nás prosím kontaktujte pro zjištění jestli objednávka dorazila k nám nebo jí je potřeba vytvořit znovu.

V objednávce jsem špatně vyplnil údaje (chci něco opravit, doplnit, zvolit jinou adresu...)

V tomto případě, prosím, tyto informace zasílejte jako odpověď na potvrzení objednávky a nemažte ani neměňte předmět této zprávy! Na zprávy, kde je minimum údajů pro identifikaci vaší objednávky může naše obchodní oddělení těžko reagovat. Děkujeme.

Technické dotazy

Mám technický dotaz

Využívejte, prosím, našeho dotazového formuláře u jednotlivých produktů.

Mám obavu, že popis který uvádíte (případně obrázek) nesouhlasí s názvem produktu apod.

I toto je možné. Jak je zákazník upozorněn: "Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.". Pravidlo je vždy následující: Zboží odpovídá názvu produktu, pak je popis a v poslední řadě obrázek. V některých případech se u výrobku jedná o universální popis nebo pouze ilustrační obrázek. Vždy je tedy rozhodující název produktu.